Descrierea companiei

Activitatea de baza a companiei este reprezentată de comerțul cu materialele de curățenie, igienă, protecția muncii și a altor echipamente complementare acestor produse, soluții pentru întreținerea clădirilor. Parteneri SCA Tork, Diversey Solution

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • identifcarea si stabilirea de relatii cu clienti noi in zona deservita;
  • mentinerea si urmarirea relatiilor cu clientii actuali;
  • intocmirea de rapoarte periodice;
  • aprovizionarea clientilor cu produsele comercializate de catre companie;
  • participarea activa la imbunatatirea si mentinerea activitatii calitative a comaniei.

Benefici:

  • telefon de serviciu
  • laptop de serviciu
  • masina de serviciu
  • bonusuri de performantVa rugam sa transmiteti CV-ul dumneavoastra.

Candidatii selectati vor fi contactati de un reprezentant al firmei noastre.

Skills and Experiences

  • O bună cunoaștere a tehnicilor de vânzare
  • Fluență și corectitudine în exprimare
  • Abilități de negociere
  • Comportament etic în vânzări
  • Spirit comercial foarte dezvoltat, orientare catre client
  • Abilitatea de a identifica nevoile clientilor si de a construi parteneriate
  • Foarte bune abilitati de organizare a timpului si gestionare a resurselor
  • Cunostinte de operare MS Office
  • Cunostinte de limba engleza
  • Permis de conducere categoria B

Contact: Romeo Chelcea office.dandiroscom@gmail.com 0757 813 630