Suntem o agentie de publicitate independenta si parte activa in proiectele in care suntem implicati, abordam o pozitie creativa, obiectiva si profesionala in relatia cu clientii nostrii si ne dorim de fiecare data sa atingem obiectivele stabilite.

Ne-am propus sa ne marim echipa si de aceea incercam sa recrutam un nou coleg in vanzari.

Responsabilitati

  • prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti, mentine relatia cu acestia
  • monitorizeaza evolutia pietei si a concurentei, propune solutii pentru imbunatatirea si dezvoltarea vanzarilor
  • promoveaza produsele si imaginea companiei
  • se asigură de livrarea comenzilor catre clientii noi si de recuperarea contravalorii facturilor de la acestia
  • intocmeste zilnic rapoarte de activitate

Oferim

  • Salariu si bonusuri motivante
  • Masina de servici
  • Telefon de servici

Skills and Experiences

  • abilitati excelente de vanzare, negociere si relationare cu clientii
  • spirit de initiativa, nivel de implicare, seriozitate si responsabilitate ridicat
  • disponibilitate pentru deplasari in judet
  • cunostinte operare PC
  • permis conducere categoria B (minim 2 ani)
Contact: Alin CIUCIULICA office@city-brands.ro 0743 390 197

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu